Šití nemusí být věda!
Učím se šít a vy můžete se mnou...

Kdo stojí za značkou?

Jsem Jitka, po 4 letech jsem opustila své místo kreativní hlavy v digitální agentuře. Zkouším nyní uplatnit všechny své dovednosti právě v šití a tvorbě látek. Šicí stroj jsem dostala k Vánocům od přítele a od té doby jsem ho nedala z ruky. Našla jsem svou skrytou vášeň a mám radost, že mohu předávat radost pomocí svých látek dál.

 

Jednodušší už to být nemůže

3 v 1

Střih

Nic nemusíte na látku složitě rýsovat stačí vystřihnout!

Design

Do každého designu dávam kus sebe a vy si můžete být jisti originalitou.

Materiál

Panel stačí doplnit něčím co máte doma. Barvy jsou vždy univerzální.

Vyrobit něco svému dítěti nebo vnoučeti jako originální dárek nebylo nikdy jednodušší.

Stačí vystřihnout a sešít.

 

 

Jak se rodí nápady?

Čmárám kudy chodím

Vždy, když dostanu nějaký nový nápad, začnu kreslit. Třeba u nového panelu na výrobu teepee. Nakreslím si nápady, kouknu co se líbí maminkám (sama děti ještě nemám). Zkusím si ušít nějaké střihy.

Hodiny času nad počítačem

Klikám a klikám

Všechny zkušenosti z šití vzorků/střihů a nakreslených nápadů přenesu do počítače. Všechny ilustrace/designy přenáším do vektorové grafiky. To znamená, že se jedná o přesnou a ostrou kresbu. Na látce je pak dokonale vytištěná a okraje nejsou nikdy rozpixlované nebo rozmazané.

Šití vzorků

Vše pro vás vyzkouším

Pak odešlu data na tisk a čekám na vzorky. Vzorky pro vás pak všechny pečlivě zkouším šít. Co nefunguje nebo se mi špatně šije odstraním nebo doupravím. Každou věc při tvorbě dokumentuji a vytvářím podrobný fotonávod na každou část panelu.

Focení

Josef nacvaká

Další součástí mé práce je focení finálních produktů. Aby si každý zákazník dovedl představit jak bude jeho výsledek vypadat, musím ke každé barevné variantě panelu vytvořit sérii produktových fotografií. Jelikož jsem šťastná žena, mám na tuto část práce šikovnou polovičku. Josef je autor většiny produktových fotografií co můžete vídat na Fleru a Facebooku.